بخش اول - شرایط عمومی

کلیه حقوق نشان پوپک و نام‌های «پوپک» و “Pupack” متعلق به پوپک هستند.

با استفاده از خدمات ما، شما به صورت ضمنی موافقت خود را با شرایط استفاده اعلام نموده و مقید به اجرای مفاد آن خواهید بود.

در صورتی که شما نماینده یک سازمان باشید، این موافقت معطوف به سازمان متبوع شما بوده و باید مجوزهای لازم را از طرف سازمان مربوطه خود داشته باشید که در این صورت تمامی خطاب‌های مطالب آتی متوجه آن سازمان خواهد بود.

برای انجام عملیات تأیید کاربر، پوپک کد تأیید را در زمان ثبت‌نام به شماره همراه کاربر ارسال می‌کند و پس از ثبت‌نام، تصویر کارت ملی کاربر را درخواست می‌کند. همچنین برای تأیید حساب کاربری در سايت پوپک، بايد کد ملی خود را وارد کنيد. در وارد کردن اين اطلاعات دقت کنيد زیرا پوپک اطلاعات وارد شده را بررسی و از صحت آنها اطمينان حاصل می‌کند.

شما متعهد هستید که همه اطلاعات عرضه شده به پوپک برای ثبت‌نام و احراز هویت، صحیح و متعلق به شخص خودتان باشد.

شما مسئول تمام فعالیت‌هایی خواهید بود که تحت نام کاربری شما انجام می‌شود. لذا حفظ امنیت رمز عبورتان بسیار مهم است. و همچنین افشای این رمز به هر کسی به‌منزله مجوز دسترسی به تمامی داده‌های شما خواهد بود.

شما متعهد می‌شوید که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم اقدامی که به منافع مادی و معنوی پوپک لطمه وارد نماید مرتکب نشوید.

شما متعهد می‌شوید که به هیچ وجه از خدمات ما برای ارتباط غیرمجاز با دیگران، اقدامات خرابکارانه و انجام دیگر رفتارهای خلاف عرف و اخلاق استفاده نکنید.

شما نباید هیچ‌گونه منع قضایی یا قانونی در استفاده از خدمات ما داشته باشید. لذا باید صلاحیت، قدرت و اختیار کامل را برای پذیرش این تعهد داشته باشید؛ در غیر اینصورت هیچگونه مسوولیتی متوجه ما نخواهد بود.

شما با ثبت‌نام در پوپک و استفاده از خدمات ما این اجازه را به ما داده‌اید که شما یا سازمان متبوعتان را به عنوان مشتری در سایت و دیگر روش‌های تبلیغاتی خود معرفی نموده و از لوگو و نام تجاری شما در حد عرف در جهت معرفی مشتریان خود استفاده نماییم.

پوپک ممکن است شرایط خدمات و سیاست‌های خود را اصلاح کرده، تغییر داده یا متوقف نماید. در این صورت از قبل به شما اطلاع داده می‌شود.

خدمات سامانه پوپک تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران به خصوص قانون تجارت الکترونیکی بوده و طبق این قوانین تفسیر می‌شوند. هرگونه دعوی و حکم قضایی صرفا از طریق دادگاه‌ها و مجاری قانونی ایران قابل پیگیری است.

شما باید نام کاربری و کلمه عبور خود را فقط در صفحاتی که دامنه آن‌ها با https://pupack.ir شروع و یا به آن ختم می‌شوند وارد کنید. اطلاعات این صفحات توسط گواهینامه SSL محافظت می‌شوند و بنابراین برای امنیت بیشتر صفحات با پیشوند https در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. بدیهی است در صورت وارد کردن اطلاعات در آدرس‌هایی به‌جز آدرس https://Pupack.ir مسئولیت و عواقب سوء استفاده از حساب کاربری با کاربر موردنظر است.

در صورتی که کاربری بسته مورد نظر خود را تهیه و مبلغ آن را پرداخت کند، اگر حداکثر تا 7 روز بعد از پرداخت وجه قصد انصراف داشته باشد، پوپک مؤظف است هزینه پیام‌های ارسال شده را از مبلغ بسته کسر کرده و مابقی را به شماره شبای اعلامی توسط کاربر (که از طریق ثبت درخواست پشتیبانی در حساب کاربری اعلام می‌شود) واریز کند.

در صورتی که مدت زمان اشتراک کاربر به پایان برسد و دیگر قصد استفاده از سامانه پوپک را نداشته باشد، پوپک مؤظف است باقی‌مانده اعتبار حساب کاربری را به شماره شبای اعلامی توسط کاربر (که از طریق ثبت درخواست پشتیبانی در حساب کاربری اعلام می‌شود) واریز کند.

بخش دوم - پیام‌ها

به هرگونه پیامک اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی و تماس صوتی پیام اطلاق می‌شود.

مسئولیت حقوقی پیام‌های ارسال شده بر عهده صاحب حساب کاربری بوده و لذا پیگردهای قانونی و قضایی آن متعاقبا متوجه شخص و یا سازمان صاحب حساب کاربری می‌باشد.

به منظور رفاه حال مخاطبان، کلیه پیام‌ها فقط در ساعات 8 الی 22 ارسال می‌شوند.

کلیه پیام‌های ارسالی شما تحت کنترل دقیق سیستم نظارت می‌باشد و هرگونه پیام با محتوای ذیل ممنوع بوده و در صورت مشاهده کلیه مسئولیت‌ها بر عهده صاحب حساب کاربری می‌باشد و در مواقع لزوم، اطلاعات کاربری متخلف در اختیار مراجع قضایی و قانونی قرار می‌گیرد.

1- کلیه پیام‌ها با محتوا و مضامین غیرقانونی، مضر، تهدیدکننده، توهین‌آمیز، زیان‌آور، غیراخلاقی، افترا‌آمیز، مبتذل، شوخی، جوک، اعلام برنده شدن یا ارائه جایزه، حراج، بخت‌آزمایی، قمار، شرط‌‌‌ بندی، vpn و موارد عبور از فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران، هرگونه آموزش هک و نفوذ و دسترسی غیرمجاز، کالاهایی که به نحوی حقوق ناشر را رعایت نمی‌کنند (خلاف قوانین کپی‌رایت)، کالاهایی که به تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران نرسیده باشند، سیگار و سایر مواد دخانی، مواد مخدر و روان‌گردان، مشروبات الکلی و نوشیدنی‌های سکرآور، انواع سلاح‌های گرم و سرد، کالاهایی که برای مصرف‌کننده خطر جدی در پی دارد، کالاهایی که مبادله آن‌ها طبق قانون ممنوع است، کالاهایی که مبادله آن‌ها مغایر با آداب اسلامی است، کالاهای قاچاق، سرکار گذاشتن از طریق پیام (حتی دوستان و آشنایان)، اخاذی، ارسال پیام از طرف بانک یا اپراتورها و ارسال هرگونه پیام که به نحوی فرستنده در آن مشخص نباشد.

2- کلیه پیام‌ها در حوزه پزشکی، پیراپزشکی، دارویی، آرایشی - بهداشتی، ترک اعتیاد و ... بدون مجوز رسمی از وزارت بهداشت و نامه کتبی از سازمان نظام پزشکی کشور.

3- ارائه تسهیلات و وام‌های بانکی، خرید و فروش فیش حج، تورهای داخلی و خارجی بدون مجوز.

4- هرگونه پیام که با اصول و مبانی دین اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشد.

5- پیام‌هایی که باعث تشویش اذهان عمومی گردد و به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسیب رساند.

6- پیام‌هایی که با سیاست‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی كشور مغایرت داشته باشد.

7- ارسال هرگونه پیام از طرف نهادهای دولتی و امنیتی مانند مخابرات، وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی و...

8- تبلیغ وب سایت‌ها، سرویس‌ها و یا کالاهایی که بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.

استفاده از خدمات پوپک در کسب و کارهایی که اقدام به فروش فيلم و سريال می‌کنند و در سامانه ساماندهی وزارت ارشاد ثبت نشده‌اند غيرمجاز است و در صورت مشاهده، حساب کاربری خاطی توقيف خواهد شد.

بخش سوم - امنیت، حریم خصوصی و مالکیت

هرگونه نقاط ضعف امنیتی که با استفاده از فناوری‌ها و دانش روز موجود در کشور نتوان آن را برطرف نمود، از عهده ما خارج بوده و در صورت بروز اشکالاتی از این دست، این گونه موارد همانند قوای قهریه خارج از قرارداد و خدمات ما است؛ از جمله این موارد: نقاط ضعف علمی الگوریتم‌های کدگذاری، حفره‌های امنیتی سیستم‌عامل‌ها، حفره‌های امنیتی سرورهای نرم‌افزاری، اشکالات ساختاری شبکه‌های کامپیوتری، و دیگر نقاط ضعف عمومی شبکه‌های کامپیوتری.

داده‌هایی که شما در سامانه پوپک قرار می‌دهید متعلق به شما بوده و ما در هیچ زمانی، هیچ‌گونه ادعایی نسبت به مالکیت آنها نخواهیم داشت.

بر طبق سیاست امنیت اطلاعات، پوپک متعهد می‌شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به‌استثنای مواردی که به‌موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.